Ce faceti voi dupa sex?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #353 de Dr4g0s
Am observat ca dupa ce terminam, cu toate ca mi-as dori sa dorm :P prieteni mele ii vine cheful de discutii intime :) e placut, nimic de zis! imi place in special sa o admir cum sta asa, ininsa, goala langa mine :woohoo: e foarte frumoasa!
Voi ce faceti dupa ce faceti dragoste? Oare ce facem dupa nu contribuie la fericirea pe plan sexual?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #364 de Ina
Replied by Ina on topic Ce faceti voi dupa sex?
Dupa sex... deobicei un dus! :P
Dupa care ne luam in brate si ne uitam ori la vreun film, ori, de multe ori, eu imi citesc cartea de pe noptiera. Da, si vorbitul este placut, numai ca deobicei suntem obositi, dar luatul in brate este obligatoriu!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #529 de elsiea
Replied by elsiea on topic Ce faceti voi dupa sex?
@Dr4g0s, ba da, contribuie, cel putin asta e parerea mea.
Noi deobicei ne luam in brate si ne uitam la un film impreuna. Ea adoarme prima intotdeauna in schimb :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #554 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Ce faceti voi dupa sex?
Pai asta-i un semn bun! Inseamna ca ai reusit sa-ti obosesti partenera dupa sex :)
Si noi deobicei adormim, a doua zi ne trezim devreme, era deja obositi din timpul zilei... nu mai avem 18 ani sa fim plini de energie :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #759 de FrenchKiss
Replied by FrenchKiss on topic Ce faceti voi dupa sex?
Pai... deocamdata am facut sex de 2 ori doar cu prietenul (nu le numar partidele de sex, dar fiind la inceput e mai usor de tinut minte :D) si de fiecare data dupa stateam imbratisati si vorbeam despre ce-am facut 5 minute inainte :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #778 de just4you
Replied by just4you on topic Ce faceti voi dupa sex?
Pai, dus, TV si ne tinem in brate. Eu sunt sincer si am s-o spun, ca as prefera sa fumez dar prietena nu-mi da voie in dormitor asa ca am impresia ca ma las in curand! :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.639 secunde