Rutina duce la inselarea partenerului

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1724 de LoveDr.
Eu cred ca o viata sexuala inexistenta si rutina in cuplu duce la inselarea partenerului.
Nu trebuie neaparat sa se desparta un cuplu din cauza rutinei.... dar o aventura apare in mod sigur! Fie ca el inseala, sau ea... e inevitabil!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1730 de kamasutra
Sau la certuri sau altele... dar sunt de acord ca unii oameni in loc sa discute problema, cauta solutii in patul altuia :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1732 de Dinu_sex
Rutina asta!
Eu nu ii inteleg pe oamenii astia, de ce nu se discuta problema si sa se rezolve, fie prin despartire, fie prin alta metoda...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1750 de LaviNia
Ma repet... oamenii strica relatia, nu rutina sau distanta sau alte motive. Astea-s povesti, daca doua persoane nu sunt compatibile e clar ca vor avea probleme.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1753 de un domn
Rutina duce si la certuri si la inselare si la mai multe, printre care duce si la frustrare de unde pot aparea disfunctii sexuale la barbati, din lipsa unei vieti sexuale adecvate.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni - acum 10 ani 2 luni #1786 de elsiea
Exact asta am vrut sa zic si eu. Si problemele cu erectia sau potenta pot aparea de la rutina, ca te plictisesti. Cine spune ca barbatii gandesc cu penisul au dreptate, si penisul stie ca a intrat in regim de rutina :D
Last edit: acum 10 ani 2 luni by elsiea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.651 secunde