Cum se poate preveni rutina?

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1212 de kamasutra
Voi ce faceti sa preveniti rutina in pat??
Sfaturi concrete va rog, ma intereseaza subiectul in mod direct, pt ca as prefera sa nu ma confrunt cu problema asta pe viitor!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1215 de just4you
Rutina in viata sexuala, dar si in viata de zi cu zi daca locuiesti cu prietenul, se previne cu surprize, trucuri sexy, pozitii sexuale noi, concedii impreuna... cam orice va face pe voi fericiti!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1222 de Carmencita
La mine nu-i cazul, inca, nici nu locuim impreuna, dar sper sa nu ne confruntam cu astfel de probleme... Cred ca activitatile facute impreuna ajuta mult, sexul iara e important, si tot ce zice just4you mai sus :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1229 de Ina
Replied by Ina on topic Cum se poate preveni rutina?
Nu stiu ce legatura au concediile cu rutina in pat :P Dar in orice caz, pozitii sexuale noi, filme erotice, masaje erotice sunt cele 3 "trucuri" de care ma folosesc eu :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1333 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Cum se poate preveni rutina?
Concret?
Fa sex mai des, poarta lenjerie intima diferita, nu aceleasi costumatii, din cand in cand fa un striptease in fata lui... iti garantez ca nu veti avea probleme daca procedezi asa.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1336 de FrenchKiss
Noi abia am inceput o relatie deci nu se pune problema. Oricum, sper sa nu ajungem la asa ceva, cel putin sper sa reziste relatia ani si ani! Chiar imi place de tipul asta si ne simtim bine impreuna :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.598 secunde