Casnicia si viata sexuala

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #605 de Flori
Sunt casatorita de mai multi ani si din pacate nu mai suntem atrasi sexual unul de altul. Cateodata as vrea sa mai facem sex ca in primi nostri ani, dar ceva nu se mai leaga, nu mai gasim acea dorinta erotica pt a face sex.
Voi cum reusiti sa va pastrati vie relatia sexuala cu sotul, daca sunteti casatoriti de mai multi ani ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #644 de Pink sexy
Replied by Pink sexy on topic Casnicia si viata sexuala
Este foarte simplu Flori; găsește-ti un alt barbat si nu iti bate joc de viata ta. Daca nu mai merge si nu mai sunteți atrași si sexual unul de altul, găsește-ti un amant. Este plina lumea de barbati aratosi care doar ce-i vezi te furnica...sti tu unde :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #708 de Ina
Replied by Ina on topic Casnicia si viata sexuala
Nu stiu ce sa zic... eu nu sunt de acord cu inselatul partenerului. Daca simti nevoia de un amant, inseamna ca e cam gata casnicia voastra, deci ai putea sa-i spui linistita sotului de planurile tale. Daca inca il mai iubesti, atunci discutati problema, daca nu se rezolva nimic... revino la planul A :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #723 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Casnicia si viata sexuala
Hmm... asta e o problema mare de tot, ne poti da mai multe detalii inainte sa tragem concluzii pripite? Sotul tau e constient ca aveti o problema? Stie ca tu iti doresti sa faceti sex?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #735 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Casnicia si viata sexuala

Flori a scris: Sunt casatorita de mai multi ani si din pacate nu mai suntem atrasi sexual unul de altul. Cateodata as vrea sa mai facem sex ca in primi nostri ani, dar ceva nu se mai leaga, nu mai gasim acea dorinta erotica pt a face sex.
Voi cum reusiti sa va pastrati vie relatia sexuala cu sotul, daca sunteti casatoriti de mai multi ani ?


Eu sunt pe jumatate in situatia ta, in sensul ca sunt casatorita de cativa ani, iar inainte sa ne luam am convietuit aproape 3 ani, dar noi am avut un fel de pact (pe care daca nu ai lata sursa de inspiratie il poti folosi linistita...): ne iubim enorm, dar eu am nevoie de sex. Asa ca pactul nostru consta in "nu doresti sa te insel, ofera-mi placerea de care am nevoie".

Ne-am iubit enorm dintotdeauna dar odata ce nu mai exista pasiune sunt sigura ca relatia se destrama, o femeie are nevoi care daca nu sunt satisfacute de sot, pot fi satisfacute de amant!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #934 de doriana
Replied by doriana on topic Casnicia si viata sexuala
Interesant.
Eu sper sa nu ajungem acolo, si noi am convietuit inainte sa ne casatorim si sper ca totul va fi la fel si de-acum inainte.
Chestia e ca nu se stie niciodata, sunt cupluri care se despart dupa 3 ani de casnicie, sunt cupluri care se despart dupa 30!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.626 secunde