Poti avea o relatie cu un necunoscut?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1069 de eu_sunt_catalin
Intotdeauna m-a fascinat ideea asta de a avea o relatie cu un ideal, nu cu o persoana, cu cineva pe care sa nu cunosti, dar care sa te faca sa te simti special printr-o simpla discutie. Oare e posibil? Sa cunosti pe cineva online, prin corespondenta sau eu stiu, la telefon, sa nu te vezi niciodata cu persoana aia dar sa fii indragostit oricum?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1080 de Ina
Cred ca orice e posibil, dragostea la distanta nu e ceva nemaintalnit doar ca e.. aiurea.
Si jumatatea mea e plecat des, da des! Si ne scriem mesaje, vorbim la telefon, facem sex ori la telefon ori sex pe webcam :) dar nu mi-as putea imagina sa nu-l vad niciodata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1095 de kamasutra
O relatie cu un necunoscut, adica fara sex?? Nu, nu e posibil, cel putin eu n-as accepta asa ceva. Unde e relatia sexuala, mangaierile tandre, imbratisarile? Nu, asta nu e relatie, e doar o prietenie online.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1102 de Andreea
Eu n-as putea, dar poate altii cine stie, fiecare cu piticii personali de pe creier :D
Eu am nevoie de romantism adevarat, plimbari tinandu-ne de mana, tandrete, sarutari lungi in parc... cum faci toate astea cu cineva la sute de km. distanta?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1141 de Luci
De ce ai avea o relatie cu o persoana straina cand poti avea totul si persoana iubita langa tine? Nu-mi pot imagine viata fara familia mea! Si nimic in lume nu ma poate face sa-mi schimb parerea!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1154 de elsiea
Poti avea o relatie de genul, doar ca nu e completa, intotdeauna va lipsi ceva... acel ceva inseamna intimitatea.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.679 secunde