Carti politiste?

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #2981 de Raul_in_love
Ce carti politiste imi puteti recomanda? Am citit cateva la viata mea, dar as dori sa citesc si eu ceva nou... aveti vreo idee ce-as putea citi in domeniul asta?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3007 de Monique
Replied by Monique on topic Carti politiste?
Eu stii ce fac? Le iau la intamplare. Nu ma refer la cele politiste, ci in general, si daca gasesc un autor ce imi place, mai caut carti scrise de el/ea :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Tina
  • Vizitator
  • Vizitator
acum 9 ani 11 luni #3015 de Tina
Replied by Tina on topic Carti politiste?
Si eu fac asa!! :D
Dar daca vreo carte nu-mi place, eu o las necitita :D Ca sa ma captiveze, trebuie sa ma captivele din primele pagini, nu dupa jumatea cartii.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3087 de Marta_eu
Replied by Marta_eu on topic Carti politiste?
Ei, na, cu luatul la intamplare, nu stiu ce sa zic, ca poate dai de carti care nu-ti plac si ai sa crezi ca nu sunt faine deloc cartile politiste.

Uite, pentru inceput, sa prinzi gustul, iti recomand Agatha Christie. Prima carte citita, scrisa de ea, a fost "Petrecerea de Halloween", a fost draguta si interesanta, recomand :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 11 luni #3212 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Carti politiste?
Romanele polititste sunt destul de interesante. Eu am citit si ceva de Sandra Brown, e o lectura usoara dar placuta, daca te intereseaza.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 9 ani 10 luni #3539 de Ina
Replied by Ina on topic Carti politiste?
Nici nu stiu daca am citit vreodata asemenea carti. Ma uitam la seriale politiste dar acuma ma cam plictisesc..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.701 secunde