Viata sexuala afectata de intalnirile cu prietenii

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1788 de doriana
Cica ar fi un studiu care arata ca daca un barbat nu se intalneste cu prietenii si nu are contactl asta social, si sta doar cu prietena lui si nu interactioneaza cu alte persoane, dezvolta disfunctii erectile, oare asa o fi?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1901 de kamasutra
Daca stai sa te gandesti, asa o fi... trebuie sa ai iesiri cu prietenii sa te mai relaxezi, nu sa te tina femeia in lesa :D Disfunctiile sexuale se pot datora si unei relatii intime prea restrictionata.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1955 de SexyChic
Na lasa acuma, ce barbat e ala care sta la mila prietenei? Cine accepta ca sa fie condus in totalitate de femeie, nu e barbat, si normal ca dezvolti probleme erectile daca nu te mai simti barbat :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #1965 de LaviNia
doriana, nu mai crede toate porcariile, si nici voi fetelor. Cum sa ai disfunctii sexuale pentru ca nu iti vezi prietenii?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2054 de Sissy
Da, fix asta e, prietenii sunt de vina pentru esecul tau in viata sexuala :D Doriana, nu mai crede toate prostiile de pe net.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2089 de Dinu_sex
Daca nevasta mea mi-ar interzice sa ies cu prietenii sau sa fiu eu insumi si sa beau o bere cu cineva din cand in cand, nu va mai fi nevasta mea prea mult timp! :D Problemele sexuale nu apar din cauza asta, ci problemele in casnicie.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.629 secunde