Cauzele problemelor sexuale la barbati

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1685 de Mimi
Am vazut aicea un topic pe forum, cu care sunt cauzele problemelor sexuale feminine.
Dar masculine?
Am mici probleme cu barbatu-miu in ultima vreme (e si din cauza varstei poate, el e mult mai mare ca mine) si ma gandeam ca daca as stii din ce cauza apar problemele sexuale, poate reusesc sa il ajut cumva.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1708 de just4you
Draga Mimi, imi pare rau ca ai probleme cu partenerul tau. Niciodata nu sunt placute asemenea vesti, in special cand vine vorba de sex!
Problemele de disfunctie erectila pot sa apara din diverse motive cum ar fi stress, alimentatie necorespunzatoare, varsta (dupa cum spuneai).
Dar, ati fost la un medic? Nu cred ca ai cum sa-l ajuti decat sa fii intelegatoare si sa-l incurajezi sa mearga la medic.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1719 de LoveDr.
Sa stiti ca si abstinenta sexuala duce la ejaculare precoce si alte probleme.
Nu numai stilul de viata conteaza, ci si viata sexuala are efecte negative sau pozitive asupra.. vietii sexuale!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1739 de Dinu_sex
Eu cred ca unele probleme apar orice-ar fi.. dar altele, cu tot respectul, apar din cauza femeii... ca acuma nu vrea sex, ca maine o doare capul, ca poimaine e nervoasa etc... sexul e important!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1761 de un domn
Eu cred ca in ziua de azi ne stresam atata de mult in fiecare zi, mancam toate prostiile si din cauza asta ajungemsa avem disfunctii erectile. Cred ca multi barbati ar putea sa evite astfel de probleme cu potenta daca ar avea mai multa grija.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1774 de liliana
Eu de ceva vreme simt ca problemele sotului meu de erectie mi se datoreaza mie. Poate m-am ingrasat sau am imbatranit, suntem impreuna de aproape 20 de ani dar sexul nu a fost o problema pana acuma.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.596 secunde