Care sunt atuurile voastre in materie de seductie?

Mai Mult
acum 10 ani 8 luni #141 de fleurdelys2013
Fie ca vorbim despre ochi, par, picioare, sani sau chiar fese, cu totii posedam acel ceva care ne face sa fim irezistibili si unici. Dupa voi, care sunt atuurile voastre in materie de seductie? Care sunt complimentele pe care le primiti cel mai des de la partener sau de la partenera? Doamnelor sau domnilor, va ascult...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 8 luni #142 de Iulian
Cel mai des imi spune ca am parul frumos :) , dar si corpul armonios si bine proporționat. Cel mai mult ca sexul este f frumos. Are o lungime si o grosime suficienta(este loc si de mai bine), dar felul in care este format sexul este cel mai laudat :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #367 de Ina
Cel mai probabil in cazul meu.. sanii si fundul! Da, suna superficial, dar am obsevat si eu si sotul ca majoritatea barbatilor care se uita la mine se uita ori la piept, ori la pantaloni :P
Noroc ca nu am un sot prea gelos, ba chiar faptul ca inca reusesc sa arat bine ma ajuta sa fiu mai increzatoare :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #528 de elsiea
Sanii si fundul sunt primele doua aspecte la care ma uit cand vad o femeie (prietena stie, cateodata o facem impreuna! :lol: )
In cazul meu, nici nu stiu. Cred ca fata, dar nu sunt sigur... Prea atletic nu sunt deci corpul ma indoiesc sa fie un atu in cazul meu.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #673 de Pink sexy
Atuul meu...sunt eu! Nu este suficient ? Atunci mai plusez :) Fundul, ochii, gura....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #688 de Andra79
Asta-i secretul! Sa fii tu insuti! desigur, un machiaj seducator nu strica, sau o haina ce pune in evidenta sanii sau fundul ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.708 secunde