Cum se face un masaj erotic?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #244 de Ina
Daca tot spuneam mai devreme ca nu doresc ca barbatul meu sa foloseasca serviciile... altora, oare cum as putea sa ii ofer eu aceasta placere?

Exista tehnici anume de a masa in stil erotic? N-am incercat niciodata, as fi curioasa :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #265 de Carmencita
Din cate stiu eu, exista mai multe tehnici de a face masaj erotic.
Poti sa faci si cursuri cred, nu stiu insa sa iti dau detalii.

Stiu un singur lucru, care este secretul unul masaj eficient: nu-ti lua mainile de pe corpul partenerului, orice miscari faci, mentine contact permanent cu pielea. In rest, nu stiu daca conteaza prea mult cum iti plimbi mainile :P Totul tine de ce ii place partenerului tau ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #440 de harababura
Hmm.. nu sunt nici eu experta, dar cand fac un masaj erotic incerc sa ajung sa mangai cat mai multe parti ale corpului. Cred ca ideea e sa ai destul ulei in palme.
De asemenea, daca aleg sa fac un masaj erotic complet (!!), folosesc Durex, asa sunt sigura ca partenerul o sa tina minte placerea, nu alergia sau usturimea :P Nu stiu cat de OK e sa folosesc ulei volatil pe penis, stie cineva?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1393 de Ina
Replied by Ina on topic Cum se face un masaj erotic?
Am procurat de ceva vreme uleiuri volatile, cica afrodisiace.. Mersi de sfaturi, sunt utile :)
Cu toate ca nu ma pricep, sotul zice ca sunt fantastica si sa nu ma opresc :P Eu nu stiu ce fac atata d bine, doar il dau cu ulei si ma plimb cu mainile in toate partile, nu fac nimic special!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 2 luni #1837 de Bombonica
Nici eu nu ma pricep, dar atata timp cat il mangai si miroase bine uleiul care il folosesti, e bine. Ideea e sa creezi relaxare in dormitor, nu sa faci chestii prea complicate.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 1 lună #2334 de Sissy
Replied by Sissy on topic Cum se face un masaj erotic?
Nu exista nici o tehnica, e important sa masezi corpul iubitului sau sotului intr-o maniera placuta, un masaj e placut oricum iti plimbi mainile, atata ca nu trebuie sa insisti prea mult sau sa apesi prea tare ca sa- doara :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.815 secunde