Mimarea orgasmului

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #310 de harababura
Cu toata parerea de rau pentru barbati :lol: dar s-a dovedit stiintific ca, de la an la an, tot mai multe femei mimeaza orgasmul.
Am facut-o si eu de cateva ori, o fac multe femei de pe glob!

Fetelor, voi de ce mimati orgasmul?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #322 de Argus
Replied by Argus on topic Mimarea orgasmului
harababura, dar de ce sa mimezi orgasmul ? Nu este mai simplu sa-i spui ce ti-ar place atunci cand faceti sex? Este chiar frumos si arata ca este intimitate in cuplul vostru. Spune-i sincer cand faceti sex...dragule mai la stanga, mai cu mana, mai cu....Nu cred ca este ok sa mimam orgasmul, cand putem ajunge atat de usor sa traim orgasmul daca exista un pic de comunicare in cuplu.
Are penisul mic? Nu este nimic grav. Mergem impreuna la sex shop si cumparam ce este nevoie ca sa suplinim marimiea penisului. Avem vibratoare, sex toys, prezervative care mares penisul... pt ce sa mimam orgasmul?
Nu are nici un rost. Mai bine vorbesti cu iubitul tau si cand faceti sex ii spui cum ai vrea sa fi iubita si astfel va fi pe placul inimii tale si vei trai un orgasm adevarat. Va fi bine si pt tine si pt el ca barbat :)
Succes

Sexul? Iubesc sexul. Este ceva mai important decat sexul?
Fa tot ce poti ca sa ai o viata sexuala fericita.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni - acum 10 ani 7 luni #325 de pink_lady
Replied by pink_lady on topic Mimarea orgasmului
Eu cred ca daca te simti nevoita sa mimezi un orgasm, ceva nu se potriveste intre voi doi.
Stiu cum o sa sune dar, un barbat trebuie educat in pat! Fiecare femeie este diferita iar daca cea cu care a fost inainte i-a sugerat ca ii place o chestie, tu poate iti doresti alta chestie.

Nu numai atat, dar daca mimezi un orgasm, data viitoare va face la fel, si tot asa, si vei ajunge sa nu mai ai un orgasm ca lumea pentru ca barbatul tau va crede ca face totul ca la carte!
Last edit: acum 10 ani 7 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #347 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Mimarea orgasmului
Eu am mimat o singura data, imi aduc aminte si acuma. A fost... groaznic! Nu cu actualul sot, bineintelels, cu un tip care imi placea mie foarte mult acuma ceva vreme.... si am decis sa o comitem... numai ca am regretat decizia dupa 5 minute.
Sunt sigura ca si-a gasit o partenera compatibila pana in ziua de azi, dar din punctul meu de vedere a fost cea mai stangace partida de sex de care am avut parte. Degeaba ii spuneam ce sa faca sau sa ma lase pe mine... pana la urma am mimat un orgasm si gata :oops:
Mi-a fost rusine, nu mi-a placut sa ma prefac....

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #357 de Dr4g0s
Replied by Dr4g0s on topic Mimarea orgasmului
Nuuu! Nu se poate, adica.. se poate.. poate erati foarte tineri?
Eu sper ca mie nu mi s-a intamplat! Dar mi-e rusine s-o intreb, sa n-o jignesc..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #530 de elsiea
Replied by elsiea on topic Mimarea orgasmului
Eu unul m-as supara foarte tare daca as afla ca a mimat vreodata! Adica, este ca o insulta faptul ca femeia trebuie sa mimeze un orgasm, ca sa il faca pe partener sa se opreasca... nu credeti?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.811 secunde