Cand iubitul uita sa fie tandru...

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #602 de iolanda
Salutare,
Cand iubitul uita sa fie tandru, datorita oboseli sau lipsei timpului sau...dar ca femeie eu simt aceasta lipsa de tandrete, vreau sa va intreb voi cum faceti sa ii amintiti ca tandretea este esentiala in relatia de iubire?
Sigur ca pt fiecare femeie delicatetea si tandretea sunt vitale in relatia de iubire in care traim.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #610 de Iulian
Cred ca este destul de dificil in ziua de astazi sa mai timp si de tandrețe. Totul alearga atat de repede in jurul nostru, suntem atat de obositi de la prea multa munca, incat tandrețea este deja depășită. Dar chiar si asa Iolanda, ii poti aminti iubitului ca este important pt tine sa fie tandru. Poate sa ii pui un film in care personajele principale sunt f tandre si atente...
Succes.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #713 de Ina
Cum sa fie dificil? Daca eu imi aduc aminte sa il mangai pe cap, sa il iau de mana, sa-l sarut dulce inainte de culcare, atunci sa faca bine sa returneze favorul!
Stiu cum suna toate astea dar sunt de parere ca atunci cand iti iubesti cu adeverat partenerul, nu uiti sa fii tandru nici dupa 30 de ani..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #725 de Dr4g0s
Eu nu uit sa fiu tandru, e destul sa ma uit in ochii ei si ea sa imi zambeasca!
Cea mai buna metoda de a-i aminti sa fie tandru este sa fii tu tandru cu el! Nu e nevoie de discutii, certuri sau reprosuri, fii tandru cu el si ai sa vezi ca iti va raspunde :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #733 de Marta_eu

iolanda a scris: Salutare,
Cand iubitul uita sa fie tandru, datorita oboseli sau lipsei timpului sau...dar ca femeie eu simt aceasta lipsa de tandrete, vreau sa va intreb voi cum faceti sa ii amintiti ca tandretea este esentiala in relatia de iubire?
Sigur ca pt fiecare femeie delicatetea si tandretea sunt vitale in relatia de iubire in care traim.


E posibil ca din cauza oboselii, stressului si altele, iubitul tau sa nu mai aiba rabdare sau pur si simplu chef ca inainte sa fie tandru, poate v-ati obisnuit sa fiti impreuna si de multe ori asta inseamna rutina.
Adu-i aminte, ia sfatul lui Dragos :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1441 de harababura
Eu n-am nevoie sa-i amintesc, sunt eu tandra cu el si el imi raspunde. Tu esti tandra cu iubitul tau?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.639 secunde