Cum va rasfatati iubitul in pat?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #436 de harababura
Voi cum faceti ca sa oferiti iubitului (sau sotului) momente de tandrete in pat?
Mangaierile cred ca joaca un rol important, altceva ce mai puneti in aplicare? ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #468 de Andreea
Eu cred ca barbatii sau sotii sunt niste copii si trebuie rasfatati cat mai des! Cui nu-i place sa fie rasfatat, mana sus! :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #495 de Carmencita
Pai, cum spuneam adineaori, momentele de tandrete sunt foarte importante.
Deobicei el intinde mana si eu imi asez capul pe mana lui si el ma cuprinde apoi cu aceeasi mana. Atunci imi place sa ma joc cu degetele pe pieptul lui :) Stiu ca-i place chiar daca nu spune, pentru ca il vad ca zambeste :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #750 de FrenchKiss
Eu cred ca tandretea tine si de imaginatie, eu mai iau idei din filme sau carti romantice, sau improvizez pe moment. Acuma ca am o relatie noua, trebuie sa vad si ce se potriveste si ce ii place si lui :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1452 de LaviNia
Mangaierile si cuvintele frumoase sunt pe primul loc :) Si el imi face complimente dupa sex, nu numai eu, deci e un lucru reciproc ce ni-l oferim unul altuia :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1501 de Calinush
Barbatilor le place la fel de mult sa fie rasfatati, ca si cum le place femeilor. Momentele de tandrete trebuie sa fie oferite reciproc :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.642 secunde