Povestiti fanteziile erotice partenerului!

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #989 de elsiea
Cred ca cea mai buna metoda de a ne implini fanteziile sexuale este sa le povestim, in detaliu, partenerului de viata (sau partenerei, ma rog). Sansele ca fantezia sa devina realitate sunt cu mult mai mari!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1005 de Andra79
De-acord cu tine, @elsiea!
Cum ne implinim fanteziile sexuale daca partenerul nu stie ca ele exista?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1015 de LaviNia
Si noi povestim :) Si daca nu punem in aplicare toate fanteziile sexuale, tot e bine sa le spui partenerului. In primul rand, asa ne cunoastem mai bine, am aflat ce gandeste el si el a aflat ce gandesc eu. Si, de asemenea, e bine sa se alfe fanteziile sexuale cat mai la inceputul relatiei, sa stii ca nu ai de-a face cu o persoana cu probleme (ca sunt destui..) sau cu cineva cu care nu esti compatibil!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1036 de Dr4g0s
Total de acord! Bine, in cazul meu e degeaba, ca nu se vor implini, dar cum zice LaviNia, macar s-a convins ca nu sunt un obsedat sexual :woohoo:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1041 de FrenchKiss
Dar de ce esti asa pesimist?! De unde stii tu ca nu se vor implini? Sunt prea ciudate sau iesite din comun?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1073 de Calinush
Eu nu numai ca le povestesc, dar incerc sa la pun in aplicare. Degeaba le povestesti si speri, trebuie sa iei initiativa, de exemplu, in loc sa-i povestesti fetei cum ti-ar place ca intr-o buna zi sa-i faci asta si astalalta, si ea sa-ti faca una si alta.. nu mai bine ii spui in timp ce va atingeti? Daca ea e deja excitata va garantez tuturor ca va lua si ea initiativa si sunt mari sanse ca fantezia sexuala se se implineasca pe loc! Curaj, baieti, daca nu incercati nu veti afla niciodata!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.787 secunde