Ce fantezii sexuale vi le-ati implinit deja?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #786 de pink_lady
Vi-ati implinit vreo fantezie sexuala in ultima vreme? Povestiti-ne si noua, poate ne mai vin idei legate de sexul in dormitor (sau in alte locuri...)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #795 de Cupidon321
Cred ca fiecare barbat care pune mana pe o femeie isi indeplineste cea mai mare dorinta: sa faca sex cu o femeie! :lol:
Lasand gluma la o parte, da, sex in masina, in dus... toate astea sunt fantezii ce nu toti si le pot indeplini daca au o prietena prea retrasa..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #804 de kamasutra
Daaa! Jocurile de rol au fost dintotdeauna o fantezie de-a mea! Si am noroc ca si iubi e cu din astea, sau poate nu e dar nu refuza :D Eu cred ca-i place sa ma vada imbracata in tot felul de chestii transparente..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #814 de harababura
Nu stiu ce sa raspund la asta... si da si nu, nu prea sunt obsedata de vreo fantezie sexuala anume, ma intereseaza ca sexul sa fie special de fiecare data, atata tot. Sa nu apara rutina, sa fie placut si orgasmic :lol:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #827 de elsiea
Sexul in masina era una din fanteziile mele sexuale.. si am reusit s-o facem si acolo!
In rest, ar mai fi interesant sa facem dragoste in balcon... ea aplecata peste balustrada, eu penetrand-o pe la spate, vara, mirosind a flori in balcon!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #872 de Ina
A.. cea mai faina implinita e sexul pe webcam!
De multi ani ma intrebam oare cum e sa te masturbezi in diferite feluri si pe webcam sa te vada un barbat oarecare... cum fac fetele acelea care lucreaza in industria asta de sex pe webcam....
Acuma stiu! Nu ma vede un oarecare, ma vede chiar sotul meu si e o fantezie implinita!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.620 secunde