Cum se realizeaza o partida sado-maso reusita?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #785 de pink_lady
Sunt doar curioasa! Nu cred ca as incerca, dar nu inteleg ce e atata de excitant sa fi lovit cu biciul?
Cum se realizeaza deci o partida de sex sado-maso? Exista reguli? E diferit fata de ce vezi la TV?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #796 de Cupidon321
Nu-s curios de din astea dar stiu sigur ca exista reguli, de genul.. trebuie sa alegi un cuvant de siguranta si indicat e sa nu aiba prea multe silabe :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #805 de kamasutra
Draga.. nu poti judeca ce le place altora. Pana la urma, sexul sado maso cred ca tine de imaginatie si e nevoie de o gramada de accesorii gen bici, cizme cu toc, lenjerie de piele, da' si o atitudine pe masura..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #815 de harababura
Na ca acuma-s curioasa si eu!
Nu ma atrag chestiile astea dar sunt atata de raspandite printre scenele de sex din filme!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #901 de Carmencita
Sunt sunt, si cam asa se si realizeaza in viata reala. Biciuri, pantofi de piele, catuse, sfoara, unghii lungi si etc.
Exista reguli, pe care unul din parteneri le da, celalalt le asculta! Exista cuvantul de siguranta, dar naiba-l foloseste daca iti place durerea!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #940 de Andreea
Ioai, groaznic! N-as incerca biciul si prostii din astea-n dormitor nici sa ma legi de maini si de picioare! :lol:
Serios acuma, nu ma intereseaza violenta, cu atat mai putin in dormitor!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.628 secunde