Remedii naturiste pentru ejacularea precoce?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1133 de SexyChic
Exista remedii naturiste pentru aceasta problema?
De exemplu, daca un barbat sufera de ejaculare precoce, dar nu vrea sa mearga la medic, ar putea sotia/iubita sa il trateze cu metode naturiste, fara ca el sa stie? Rau nu-i poate face.... doar sunt metode naturiste..

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1616 de Andreus
Ejacularea precoce se poate trata desigur. Trebuie doar sa gasim metoda care sa n ise potrivească. Daca suferim de ejaculare precoce este f importanta si dieta. O dieta care sa fie cat mai naturala este de un real folos in ejacularea precoce. Scoatem din alimentatie ciocolata si alte afrodisiace. Obligatoriu este însa sa învățam sa ne controlam. Am citit despre diverse metode de a controla mușchii sexuali.
Ejacularea precoce se poate trata :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1649 de Andra79
Eu as lasa ciocolata, ca e afrodisiac :) As scoate porcariile gen zahar, ulei, prajeli in general etc. De ce spui sa scoatem din alimentatie afrodisiacele?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1687 de Luci
Nu cred ca e indicat sa iei afrodisiace dupa capul tau, mai bine consulti un medic, pentru ca daca afrodisiacele ce le iei sunt prea puternice, mai rau faci.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1716 de just4you
Cum sa-l tratezi fara sa stie? Da ce-i, leguma?
Comunicati si, odata ce accepta ca are probleme legate de erectie, faceti urmatorul pas si mergeti la un consult.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1741 de Dinu_sex
Cel mai frumos remediu naturist e femeia :D Daca afectiunea poate fi tratata usor, cred ca femeia poate face minuni!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.609 secunde