Ejacularea precoce si sexul

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #575 de Love.sex
Ejacularea precoce este cu adevarat o problema a barbatilor din zilele noastre. Oare atunci cand ne exprimam sexualitatea, daca o luam cu incetisorul, aplicam tehnici gen Karezza nu se poate rezolva? Nu tb sa o luam la fuga in vaginul prietenei, incet, f incet, ne oprim si poate in felul acesta nu mai apare nici un fel de ejaculare, nici precoce si nici de alta natura :)

I love sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #684 de Amalia
Replied by Amalia on topic Ejacularea precoce si sexul
Acum cand toata lumea se grabeste, tu vrei sa încetinească ritmul când fac sex ? Pai cum se poate asta ?
Șeful urla ca tb sa ajungi la munca, copilul tipa ca tb dus la scoală, mai ai si 3 servici ca nu iti ajunge de o pâine....
Karezza, tantra si alte minuni orientale sunt pt cei care au timppppp

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #694 de Andra79
Replied by Andra79 on topic Ejacularea precoce si sexul
Amalia, nu-ti dau dreptate :P Uite aici pe site un articol despre cum sa-ti controlezi muschii:
midoris.ro/site/secretele-amantului-idea...l-controlului-sexual
L-am citit din intamplare si nu pare foarte complicat de executat.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #746 de Andreea
Replied by Andreea on topic Ejacularea precoce si sexul
Ejacularea precoce se rezolva la medic. Cat despre ce zice Amalia... partenerul ideal ar trebui sa faca bine sa isi faca timp! Toata lumea e grabita, stresata, obosita etc., dar nu exista "nu am timp sa-mi imbunatatesc viata sexuala", exista doar nu am chef...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1448 de LaviNia
Replied by LaviNia on topic Ejacularea precoce si sexul
Sunt de acord cu Andreea, pentru persoana iubita trebuie sa iti faci timp!
Despre ejacularea precoce... cred ca e o boala, nu e vorba de graba de a penetra, ci de neputiinta de a controla orgasmul.. sunt doua lucruri diferite acestea!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 3 luni #1504 de Calinush
Nu trebuie sa fiti rai, Amalia are putintica dreptate in ceea ce spune, dar pentru dragoste trebuie sa iti dai tu seama cum poti sa iti faci timp.
Odata ce iti pui in ordine viata, o sa fie timp si pentru tehnici Karezza, si partide amoroase placute si care dureaza mai mult :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.869 secunde