Parfumuri afrodisiace? Ati folosit?

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1213 de kamasutra
Ce fel de parfumuri sunt considerate afrodisiace?
Mie de exemplu, imi creste tensiunea cand simt parfumul iubitului meu :P Ii recunosc mirosul oriunde. nu credeti ca ma excit ca o obsedata, dar e mirosul iubitului meu si ma face sa tresar :)
Care sunt mirosuri afrodisiace din punctul vostru de vedere?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1214 de just4you
A, orice fel de parfum :) Atata timp cat e proaspat, acelea grele au efect invers!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1236 de Carmencita
Intr-adevar, parfumul persoanei iubite e special :)
De asemenea, cred ca mirosurile proaspete sunt indicate daca doriti sa va parfumati camera, dormitorul, nu cu parfumuri grele, gretoase.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1261 de harababura
Da, clar, mie-mi plac pafrumurile de fructe. Si cele din comert, dar si cand mananc cate o portocala, pun cojile pe calorifer si miroase in camera imediat a portocala :) Incercati si voi, e foarte placut!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1264 de LaviNia
Ohh.. miros de portocala. E special pentru Craciun, imi place :)
Alte parfumuri afrodisiace ar mai fi mirosurile de lavanda sau menta, asa am auzit. Eu le prefer pentru ca miros placut, dar nu e recomandat un miros prea intens, aveti grija!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 5 luni #1273 de SexyChic
Dragelor va inselati :) Cel mai afrodisiac parfum este chiar mirosul pielii! Fiecare dintre noi avem un miros, al nostru, si cand esti indragostit nu te mai intereseaza de parfumuri si arome si altele, odata ce simti mirosul pielii persoanei iubite nu-ti mai trebuie altceva!
De ce credeti ca peste tot vedeti barbati si femei care miros perna pe care a dormit partenerul? Tocmai de aia ;)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.675 secunde