Ce este sexul fierbinte?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #401 de Marta_eu
Totusi, ce inseamna pentru voi sex fierbinte? Nu ar trebui sa fie fierbinte de fiecare data?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni - acum 10 ani 7 luni #471 de Andreea
Replied by Andreea on topic Ce este sexul fierbinte?
Aaa... pai nu :P
Sexul fierbinte e atunci cand ti-e atata de cald si de sete dupa ce terminati, si esti atata de obosita dar in acelasi timp nu te poti opri din zambit! Una din datile acelea in care te simti atata de bine in pat ca n-ai mai vrea sa se termine! Asta inteleg eu prin sex fierbinte!
Last edit: acum 10 ani 7 luni by Daniela.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #599 de iolanda
Replied by iolanda on topic Ce este sexul fierbinte?
Fara indoiala ca sexul fierbinte este exact asa cum spune Andreea. CEL MAI MULT MI-A PLACUT faza cu opritul din zambit de la un sex pe cinaste. Asa este! Un sex hot, fierbinte iti aduce un zambet care nu poate fi sters :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #629 de Love.sex
Replied by Love.sex on topic Ce este sexul fierbinte?
Pt noi ca barbati sexul fierbinte este at cand pune pe tine mana o femeie si in acel moment uiti cum te cheama, unde esti si urca drept in al 9 lea cer :P

I love sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #641 de Isabel
Replied by Isabel on topic Ce este sexul fierbinte?
Nu stiu dacă sunt o astfel de femeie fierbinte, dar stiu ca at cand pun mana si toate cele femeiești pe prietenul meu geme de zici ca se termina cerul si pamantul :P
Oare sunt o femeie fierbinte ??? Oare sexul pe care il fac este si el fierbinte ???
Pfff ce expresii mai au si bărbații aceștia si cum ne caracterizează. Sa-i mai aud ca ne iubesc pe noi femeile. Pt ei exista doar sex fierbinte, sex hot ...

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #709 de Ina
Replied by Ina on topic Ce este sexul fierbinte?
DA, isabel!!! Si nu trebuie sa iei complimentele "murdare" ca o insulta, ia-le ca un compliment! Asta vor majoritatea barbatilor, sex hot, nopti interminabile, orgasme puternice!

Stii cum se spune, o femeie trebuie sa fie bucatareasa, gospodina si curva in pat :D haha

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.644 secunde