Comunicarea - cea mai buna lectie de sex

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #669 de Iulian
Comunicarea este f evident ca este importanta. In pat sau ba este important sa comunici.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #686 de Amalia
Comunicarea este buna si poate ca este buna si ca lecție de sex, dar stiti cum comunic cu iubitul meu si ii arat ca îmi este dor sa facem sex? Simplu! Îmi iau desuurile care stiu ca il scot din minți si ma fâțâi un pic pe lângă el. Cel mai adesea este suficient sa ma vada si deja este pe mine si facem sex. Dar cand vine de la munca obosit si nu ii arde de sex, atunci ma frec de el un pic si imediat ii vine de un sex. C-am asa comunic cu el :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #696 de Andra79
Eu cred ca e important sa comunici si in pat si.. nu in pat :P
in pat comunicarea se face si fara cuvinte, e mai simplu si mai placut :) Dar si comunicarea doritnelor sexuale, a fanteziilor si altele e importanta, altfel cum stii ce surpriza sa-i faci partenerului de ziua lui? :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #745 de Andreea
Da, asta vad ca e lectia numarul 1 pentru o relatie de reusita... comunicarea... dar hai sa va spun eu ceva: intr-o relatie perfecta comunicarea nu isi are rostul, partenerii se cunosc unul pe altul destul de bine incat sa intuiasca ce-si doresc in pat!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1447 de LaviNia
Si da, si nu, comunicarea e importanta, dar si actiunile sunt! Una e sa comunici ceea ce doresti prin cuvinte si alta e sa oferi sau sa primesti ceea ce ceri, o relatie reusita e bazata si pe comunicare, dar si pe actiunea propriu-zisa!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1494 de FrenchKiss
Corect... daca nu deschizi gura, de unde sa stie partenerul ce doresti, ce-ti place, ce esti curios sa incerci... Si noi vorbim deschis, destul de des chiar.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.896 secunde