Comunicarea - cea mai buna lectie de sex

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #437 de harababura
Cred ca comunicarea intre cei doi parteneri este foarte importanta, fara inhibitii, fara retineri!
Nu stiu cum altfel poti sa ii spui partenerului ce anume iti place, ce doresti si asa mai departe.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #460 de Cupidon321
Pai, ori asa ori ii spui pe loc ce vrei sa-ti faca! Na, acuma nu toate fetele au curajul asta in pat,sau poate nu-i nevoie sa-ti ceara nimic.. Noi vorbim, dar dupa :P Si facem planuri pentru data viitoare. Se pune ca si comunicare, nu? :D

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #492 de Carmencita
Normal ca se pune, si noi facem la fel :)
Prefer sa vorbim despre sex dupa ce 'terminam treaba', decat sa ne uitam la televizor ca doi straini.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #565 de Pro Sex
Este buna si comunicarea, dar cred ca cea mai buna comunicare este sexul.
Cu toti facem sex sau ne dorim sa facem. O partida fierbinte de sex face cat toate comunicarile din lume. Cand esti implinit dupa un sex bun, cui ii mai pasa de... comunicare ?
Decat sa pierdeti atâtea ore încercând sa ajungeti la un numitor comun , mai bine faceti sex si ați rezolvat toate problemele

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #595 de maradu
Comunicarea este parte integranta din acest "act", dar cum nu santem lafel, unele lucruri se pot spune altele intuii dar ideea e ca toti vrem sa ajungem la "final" .
Fara comunicare nu se poate intotdeauna ajunge , in special cind relata e "cruda"(necoapta).

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #639 de Pro Sex
Cea mai fericita cominicare este cea in pat. Hai peste mine, hai pe o parte....Tot sexul le rozolva pe toate :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.596 secunde