Cum convingi iubitul sa ti se alature in cada?

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #443 de harababura
Cred ca daca ar fi sa pun totul in balanta, sunt multumita de relatia pe care o am pe toate planurile :)
Cu toate acestea, nu reusesc nicicum sa-mi conving iubitul sa facem o baie relaxanta impreuna! Cred ca e romantic si placut, dar el nu vrea... Oare nu-i place spumantul de baie sau aromele sau lumanarile? Cum pot sa-l conving?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #458 de Cupidon321
In cazul meu, e destul sa vina dezbracata pana in camera si sa-mi faca semn cu degetul! Da.. nu stiu de ce prietenul tau refuza, poate crede ca ai anumite asteptari de la el in timp ce sunteti in cada? Dar, tu pe el l-ai intrebat?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 7 luni #465 de Andreea
Eu m-am bosumflat o data la al meu, ca tot zicea ca nu, ca mai tarziu, ca data viitoare si l-am intrebat daca vrea sa mai fim impreuna ca eu o relatie in care ma strofoc sa aranjez cada si sa creez un ambient relaxant pentru noi si pe el nu-l intereseaza, nu vreau! Si chiar nu vreau, echilibru inseamna eu fac ce imi cere el dar si el face ce ii cer eu... Nu cred ca sunt egoista, nu?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #493 de Carmencita
Auch! Sigur n-ai fost unpic cam dura? Nu stiu, zic si eu....
Si mie imi palce cand fac baie cu prietenul, dar inainte de asta fac un dus! Baia in doi trebuie sa fie o chestie relaxanta, deci cand intram in cada suntem deja curati :P

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1409 de Andreea
carmencita, nu, nu cred ca am fost dura, cred ca cer ceea ce mi se cuvine. Nu-i cer sa se dea peste cap pentru relatia noastra, ii cer o simpla placere, sa petrecem timp impreuna, intr-un meiu relaxant, placut, romantic... nu numai la televizor sau in pat.

Si el imi cere mie multe lucruri, sa port tocuri, ca ii place, sa ma imbrac cu lenjerie sexy, ca ii place, sa-mi las parul desfacut, ca ii place, ba chiar mi.a spus ca ii plac roscatele, asa ca m-am si vopsit pentru el. Deci...... mi se pare un compromis minor, pentru toate favorile pe care i le fac eu!

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 4 luni #1430 de Andra79
De aici se deduce "nu te pune cu o femeie nervoasa!" :D

Sotul meu nu are retineri, facem asta impreuna, dar nu toata lumea e deschisa la astfel de experiente. Poate iubitul tau incearca sa compenseze prin alte cai?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.638 secunde