Fantasma si fantezie erotica: Fat frumos calare pe un cal alb?

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni - acum 10 ani 6 luni #612 de Isabel
Sunt de destul de tânără si ca oricare alta femeie imi doresc sa vina in viata mea un barbat care sa ma iubeasca si sa ma pretuiasca. Pana acum am dat numai de nesimțiți si porci.
Credeti ca deja a devenit o fantasma sau fantezie un astfel de barbat ? sau mai exista pe undeva, cândva?
Ma gandesc ca de acea au si a apărut poveștile cu Fat Frumos, ca doar in povesti mai poate exista astfel de ființe.
Last edit: acum 10 ani 6 luni by Marius-D.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #631 de Love.sex
Nu este chiar asa Isabel. Sa sti ca mai sunt oameni de calitate. Trebuie doar sa-i gasesti :)

I love sex.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #638 de Pro Sex
Este plina lumea si de nesimtiti se de prosti. In aceiasi masura sunt si oamneni buni, doar sa ai sansa sa ii găsești.
Sunt curios cum este o fantasma si o fantezie erotica cu Fat Frumos ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #655 de Isabel
Din nefericire am ajuns sa ne imaginam si sa creem fantezii cu oamenii de caracter. Se pare ca aceasta calitate începe sa fie pe cale de dispariție.
Fat frumos in viziunea mea, este acel bărbat cu coloana verticala, tandru, bun, iubitor....Mai este vreunul asa ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #683 de Amalia
Este o vorba in popor care spune c-am asa:" cine se aseamănă se aduna ". Nu vreau sa spun ca dacă x este nesimțit, atunci si y care este in cuplu cu x este tot nesimțit, ci dacă el este asa, cine te pune sa mai stai cu un asa porc ? Daca alegi sa ramai într-o asa relație, atunci iti meriți soarta si in acel moment se aplica zicala:"cine se aseamănă se aduna " :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 10 ani 6 luni #693 de Andra79
Isabel, in primul rand felicitari pentru sinceritate! Am avut si eu parte de niste "boi" inainte sa imi intalnesc sotul :) Asta e adevarul, inainte sa dai de relatia perfecta trebuie sa inveti din greseli.

Fat frumos iti zic eu sigur ca nu exista, poti sa uiti de el dupa ce citesti asta.... In schimb, exista barbati care te pot face fericita, barbati care nu sunt porci dar care au defecte pe care trebuie sa inveti sa le accepti, daca poti.
Si barbatu-miu are o gramada de defecte, si deseori ma deranjeaza, dar imi aduc aminte ca toate calitatile lui sunt mai importante si pentru ele il iubesc.

Nu exista fat frumos, exista doar barbatul potivit :)

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.591 secunde